Звіт по збору на тепловізор для 54-ї артилерійської бригади

Звіт по збору на тепловізор для нашого земляка Анатолія Салівона та його побратимів із 54-ї артилерійської бригади, які виконують бойові завдання на пекельному Гуляйпільському напрямку, тривав із 27.04.26 по 09.05.26 🔥 Із ним вдалося впоратися досить швидко!

Дякуємо кожному, хто долучився та підтримав ❤️

Прилад уже на передовій і працює задля безпеки наших захисників! Нехай надійно служить та оберігає наших козаків! 🙏

Продавець, окрім гарної знижки (адже ціна такого тепловізора в інтернеті становить приблизно 87 000 грн), відправив його на довірі, за що ми безмежно вдячні 🙏

Тож прилад був переданий Анатолію 2 травня, якраз під час його відпустки.

✅ Загалом вдалося зібрати 62 300 грн, з яких:
🔸2 480 грн – залишок із попереднього збору;
🔸8 200 грн – із першого розіграшу: розписаного ящика з-під БК від Анастасії Лозенко, картини «Шевченко з джавеліном» від Людмили Кузьменко та розписаної гільзи у стилі петриківського розпису від Володимира Братунця;
🔸5 200 грн – із другого розіграшу на підтримку збору: велика піца на вибір переможця від Sushi House. Дякуємо за смачний лот усій команді Sushi House та Миколі Костіну;
🔸1 200 грн – зі скриньки, яка знаходиться в будівельному магазині на вул. Поліська, 18. Дякуємо Настенку Максиму та Тані Сивуненко;
🔸27 200 грн – із благодійних ярмарків, які проводять Юлія Паніна, Сергій Костін та Олена Костіна: 12 900 грн із 103-го ярмарку та 14 300 грн із 104-го;
🔸3 000 грн – із допоміжної баночки на підтримку збору від Олени Недашківської;
🔸2 470 грн – від учасників 165-го благодійного аукціону, який пройшов у Facebook;
🔸Решта – ваші донати 💞

✅ Використані кошти:
🔹Тепловізор – 59 200 грн (+3 грн комісія).
🔹Доставка – 285 грн.
🔹Загалом: 59 488 грн.

Залишок коштів у сумі 2 812 грн буде спрямовано на новий збір. Детальніше – згодом.

Щиро дякуємо кожному за довіру, підтримку і небайдужість. А нашим захисникам безмежна вдячність за силу, мужність і захист 🙏🛡