Звіт по збору на тепловізор для 54-ї артилерійської бригади
Дата: 12.05.2026
Звіт по збору на тепловізор для нашого земляка Анатолія Салівона та його побратимів із 54-ї артилерійської бригади, які виконують бойові завдання на пекельному Гуляйпільському напрямку, тривав із 27.04.26 по 09.05.26
Із ним вдалося впоратися досить швидко!
Дякуємо кожному, хто долучився та підтримав 
Прилад уже на передовій і працює задля безпеки наших захисників! Нехай надійно служить та оберігає наших козаків! 
Продавець, окрім гарної знижки (адже ціна такого тепловізора в інтернеті становить приблизно 87 000 грн), відправив його на довірі, за що ми безмежно вдячні 
Тож прилад був переданий Анатолію 2 травня, якраз під час його відпустки.
Загалом вдалося зібрати 62 300 грн, з яких:2 480 грн – залишок із попереднього збору;
8 200 грн – із першого розіграшу: розписаного ящика з-під БК від Анастасії Лозенко, картини «Шевченко з джавеліном» від Людмили Кузьменко та розписаної гільзи у стилі петриківського розпису від Володимира Братунця;
5 200 грн – із другого розіграшу на підтримку збору: велика піца на вибір переможця від Sushi House. Дякуємо за смачний лот усій команді Sushi House та Миколі Костіну;
1 200 грн – зі скриньки, яка знаходиться в будівельному магазині на вул. Поліська, 18. Дякуємо Настенку Максиму та Тані Сивуненко;
27 200 грн – із благодійних ярмарків, які проводять Юлія Паніна, Сергій Костін та Олена Костіна: 12 900 грн із 103-го ярмарку та 14 300 грн із 104-го;
3 000 грн – із допоміжної баночки на підтримку збору від Олени Недашківської;
2 470 грн – від учасників 165-го благодійного аукціону, який пройшов у Facebook;
Решта – ваші донати

Використані кошти:
🔹Тепловізор – 59 200 грн (+3 грн комісія).
🔹Доставка – 285 грн.
🔹Загалом: 59 488 грн.
Залишок коштів у сумі 2 812 грн буде спрямовано на новий збір. Детальніше – згодом.
Щиро дякуємо кожному за довіру, підтримку і небайдужість. А нашим захисникам безмежна вдячність за силу, мужність і захист 
